Աշխատակազմ

ՏՆՕՐԻՆՈւԹՅՈւՆ

Տնօրեն

Հայկազ Նավասարդյան

Փոխտնօրեն

Անժելա Նազարեթյան

Փոխտնօրեն

Գևորգ  Թամարյան

Փոխտնօրեն

Տիգրան Սարդարյան

Մաթեմատիկայի ամբիոն

Ամբիոնի վարիչ

Արման  Սարգսյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Ալբերտ  Ղազարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Արտաշես Բեգլարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Վահե Պետրոսյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Կամո Գասպարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Վարդան  Վարդանյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Տիգրան Մարգարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Կառլեն Մխիթարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Մովսես Գասպարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Արայիկ Ստեփանյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Նիկիտա  Պողոսյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Սուրեն Գրիգորյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Գուրգեն Ասատրյան

Ֆիզիկայի ամբիոն

Ամբիոնի վարիչ

Մեխակ Հայրապետյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Մարատ  Գալստյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Հայկ Ծատուրյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Ռոբերտ Զոհրանյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Աղասի Միքայելյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Հովսեփ Առաքելյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Յուրիկ  Սիմոնյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Բիլոր Կուրղինյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Աստղիկ Ղազարյան

Ուսուցիչ - Աստղագ.

Մարիետա Գյուլզադյան

Ինֆորմատիկայի ամբիոն

Ամբիոնի վարիչ

Կամո  Գասպարյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Հասմիկ Ռոստոմյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Աղավնի  Սարգսյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

ՀարությունՌոստոմյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Նարինե  Սարգսյան

ՏՏ  ադմինիստրատոր

Գևորգ Հարությունյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Մարիա Հարությունյան

ՏՏ կոորդինատոր

Դավիթ  Մինասյան

Բնական Առարկաների Մեթոդմիավորում (Քիմիա, Կենսաբանություն, Աշխարհագրություն)

Ուսուցիչ - Քիմիա

Քնարիկ  Բդոյան

Ուսուցիչ - Կենսաբ.

ՌուզաննաԳասպարյան

Ուսուցիչ - Աշխարհագ.

Անահիտ Սանթրոսյան

Լաբորանտ

Կամելլա Հովականյան

Ուսուցիչ - Կենսաբ.

Նելլի  Պողոսյան

Ուսուցիչ - Կենսաբ. 

Արմինե  Նիկոյան

Հայոց լեզվի մեթոդմիավորում

Մեթոդմիավ. նախագահ

Սիրուշ  Վարդանյան

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Անուշ  Մելքոնյան

 Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Լաուրա Շահնուբարյան

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

ԳայանեՀովհաննիսյան

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Ջեմմա Բեգլարյան

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Իրինա  Բեգոյան

Օտալ լեզվի մեթոդմիավորում (Անգլերեն, Ռուսաց լեզու, Ֆրասներեն)

Մեթոդմիավ.նախագահ

Մարգարիտա Պեպանյան

Ուսուցիչ - Անգլերեն

Հասմիկ  Լալայան

Ուսուցիչ - Ֆրանսերեն

Մարիետա Հարությունյան

Ուսուցիչ - Անգլերեն

Ժաննա  Ռուշանյան

Ուսուցիչ  -  Ռուսերեն

  Վարդուհի    Ղուկասյան

Ուսուցիչ - Անգլերեն

Մելանյա Հակոբյան

Ուսուցիչ - Ռուսերեն

    Նարինե            Սարգսյան              

Ուսուցիչ - Ռուսերեն

Լուսինե Գրիգորյան

Հասարակական Առարկաների Մեթոդմիավորում (Պատմություն, Հասարակագիտություն, ՀԵՊ)

Մեթոդմիավ.նախագահ    Պատմութ., հասարակ.

Աշոտ  Եղիազարյան

  Ուսուցիչ    Պատմություն

Հռիփսիմե  Շահբազյան

Ուսուցիչ    Պատմություն, ՀԵՊ

Տաթևիկ Սարդարյան

Ուսուցիչ    Պատմություն, ՀԵՊ

Արև Բաղդասարյան

Ռազմամարզական մեթոդմիավորում (ՆԶՊ, Ֆիզկուլտուրա)

Զինղեկ

Գեղամ Լալայան

  Ուսուցիչ - Ֆիզկուլտ.

Սերգեյ Մելիքյան

Ուսուցիչ - Ֆիզկուլտ.

Հարություն Հարությունյան

Ուսուցիչ - Ֆիզկուլտ.

Լիանա  Խալաթյան

Դաստիարակներ

Դաստիարակ

Թինա-Թինա Մանուկյան

Դաստիարակ

Գայանե Մանուկյան

Դաստիարակ

Անահիտ Լազարյան

Դաստիարակ

 Հռիփսիմե   Կիրակոսյան

  Դաստիարակ

Դոնարա Նավասարդյան

  Դաստիարակ

Մարինե Ներսիսյան

Դաստիարակ

Հասմիկ Ջանոյան

Դաստիարակ

Անահիտ Գյուլխանդանյան

Դաստիարակ

Մարինե Գասպարյան

Դաստիարակ

Անահիտ Մուրադյան

Դաստիարակ

   Հասմիկ    Կարապետյան

Դաստիարակ

Գայանե  Առուշանյան

Դաստիարակ

Անահիտ Անդրիասյան

Հաշվապահություն

Գլխավոր հաշվապահ

Նազելի Ասլանյան

 Հաշվետար-գանձապահ

Սրբուհի Դավթյան

Հաշվապահի օգնական

Թերեզա Մոսիկյան

Հաշվապահի օգնական

Նառա Սայադյան

Ուսումնաօժանդակ աշխատակիցներ

Օպերատոր-տեխնիկ

Լիլիա Աթոյան

Բժշկուհի

Արևիկ Հովսեփյան

Գործավար

Ժենյա Նիկոյան

Բուժքույր

Նունե Սարգսյան

Գեղագ.կենտ.ղեկավար

Գայանե Ներսեսյան

Հոգեբան

Վերոնիկա Սիմոնյան

Գրադարանավարուհի

Օլգա Հակոբյան

Հոգեբան

Գայանե Միրզոյան