Աշխատակազմ

ՏՆՕՐԻՆՈւԹՅՈւՆ

Տնօրեն

    Արման     Սարգսյան

Փոխտնօրեն

Գիտահետազոտակ.աշխատանքի գծով

Հայկազ Նավասարդյան

Փոխտնօրեն

  Ուսումնական   գծով

Անժելա Նազարեթյան

Փոխտնօրեն

  Տնտեսական     գծով

   Գևորգ     Թամարյան

Փոխտնօրեն

Դաստիարակչական գծով

Տիգրան Սարդարյան

Մաթեմատիկայի ամբիոն

Մաթ․ամբիոնի վարիչ

Տիգրան Մարգարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Սուրեն Գրիգորյան

 

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Գուրգեն Ասատրյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Կամո Գասպարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Վարդան  Վարդանյան

 

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Արայիկ Ստեփանյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Կառլեն Մխիթարյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Արմեն  Ավագյան

 

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Վազգեն Խաչատրյան

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Նիկիտա  Պողոսյան

 

Ուսուցիչ - Մաթեմ.

Արմենակ Սարգսյան

Ֆիզիկայի ամբիոն

Ամբիոնի վարիչ

Մեխակ Հայրապետյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Բիլոր Կուրղինյան

 

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Հովսեփ Առաքելյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Ռոբերտ Զոհրանյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Աղասի Միքայելյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Յուրիկ  Սիմոնյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Հայկ Ծատուրյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Աստղիկ Ղազարյան

Ուսուցիչ - Ֆիզիկա

Գագիկ  Գրիգորյան

Ինֆորմատիկայի ամբիոն

Ամբիոնի վարիչ

Կամո  Գասպարյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Հասմիկ Ռոստոմյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Աղավնի  Սարգսյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

ՀարությունՌոստոմյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Նարինե  Սարգսյան

ՏՏ  ադմինիստրատոր

Գևորգ Հարությունյան

Ուսուցիչ - Ինֆորմ.

Մարիա Հարությունյան

ՏՏ կոորդինատոր

Դավիթ  Մինասյան

Բնական Առարկաների Մեթոդմիավորում (Քիմիա, Կենսաբանություն, Աշխարհագրություն)

Ուսուցիչ - Քիմիա

Քնարիկ  Բդոյան

Ուսուցիչ - Կենսաբ.

ՌուզաննաԳասպարյան

Ուսուցիչ - Աշխարհագ.

Անահիտ Սանթրոսյան

Լաբորանտ

Կամելլա Հովականյան

Ուսուցիչ - Կենսաբ.

Նելլի  Պողոսյան

Ուսուցիչ - Կենսաբ. 

Արմինե  Նիկոյան

Հայոց լեզվի մեթոդմիավորում

Մեթոդմիավ. նախագահ

Սիրուշ  Վարդանյան

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Անուշ  Մելքոնյան

 Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Լաուրա Շահնուբարյան

 

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Գայանե Հովհաննիսյան

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Ջեմմա Բեգլարյան

 

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Արմինե Խաչատրյան

Հայոց լեզ. ուսուցչուհի

Իրինա  Բեգոյան

Օտալ լեզվի մեթոդմիավորում (Անգլերեն, Ռուսաց լեզու, Ֆրասներեն)

Ուսուցիչ - Ֆրանսերեն

Մարիետա Հարությունյան

Ուսուցիչ - Անգլերեն

Ժաննա  Ռուշանյան

Ուսուցիչ - Ռուսերեն

    Նարինե            Սարգսյան              

Ուսուցիչ - Անգլերեն

Հասմիկ  Լալայան

Ուսուցիչ  -  Ռուսերեն

     Վարդուհի      Ղուկասյան

Ուսուցիչ - Անգլերեն

Մելանյա Հակոբյան

Ուսուցիչ - Ռուսերեն

Լուսինե Գրիգորյան

Հասարակական Առարկաների Մեթոդմիավորում (Պատմություն, Հասարակագիտություն, ՀԵՊ)

Մեթոդմիավ.նախագահ    Պատմութ., հասարակ.

Աշոտ  Եղիազարյան

Ուսուցիչ - Պատմություն

Տիգրանուհի Մուրադյան

  Ուսուցիչ    Պատմություն

Հռիփսիմե  Շահբազյան

Ուսուցիչ-Պատմություն,ՀԵՊ

Տաթևիկ Սարդարյան

 

 

 

 

 

 

 

Ուսուցիչ - Պատմություն

Աշխեն Բասեցյան

Ռազմամարզական մեթոդմիավորում (ՆԶՊ, Ֆիզկուլտուրա)

Զինղեկ

Գեղամ Լալայան

  Ուսուցիչ - Ֆիզկուլտ.

Սերգեյ Մելիքյան

Ուսուցիչ - Ֆիզկուլտ.

Հարություն Հարությունյան

Ուսուցիչ - Ֆիզկուլտ.

Լիանա  Խալաթյան

Դաստիարակներ

Դաստիարակ

Թինա-Թինա Մանուկյան

Դաստիարակ

Գայանե Մանուկյան

Դաստիարակ

Անահիտ Լազարյան

 

Դաստիարակ

 Հռիփսիմե   Կիրակոսյան

  Դաստիարակ

Դոնարա Նավասարդյան

  Դաստիարակ

Մարինե Ներսիսյան

Դաստիարակ

Հասմիկ Ջանոյան

Դաստիարակ

Անահիտ Մուրադյան

Դաստիարակ

Մարինե Գասպարյան

Դաստիարակ

Անահիտ Գյուլխանդանյան

Դաստիարակ

   Հասմիկ  Կարապետյան

Դաստիարակ

Գայանե  Առուշանյան

 

 

 

 

 

 

Դաստիարակ

Անահիտ Անդրիասյան

Հաշվապահություն

Գլխավոր հաշվապահ

Նազելի Ասլանյան

 Հաշվետար-գանձապահ

Սրբուհի Դավթյան

Հաշվապահի օգնական

Թերեզա Մոսիկյան

 

Հաշվապահի օգնական

Նառա Սայադյան

Ուսումնաօժանդակ աշխատակիցներ

Օպերատոր-տեխնիկ

Լիլիա Աթոյան

Բժշկուհի

Արևիկ Հովսեփյան

Գործավար

Ժենյա Նիկոյան

Բուժքույր

Նունե Սարգսյան

Գրադարանավարուհի

Օլգա Հակոբյան

Հոգեբան

Վերոնիկա Սիմոնյան

Օպերատոր

Թերեզա Նահապետյան

 

Հոգեբան

Գայանե Միրզոյան